Marketing asszisztens

Csatlakozz a Galambos cégcsoport dinamikus csapatához, és válj részévé egy sikeres vállalatnak! A cégcsoport változatos profilú cégekkel rendelkezik (logisztika, fuvarozás, vendéglátás, ingatlanfejlesztés).

Kreatív és lelkes Marketing Asszisztenst keresünk napi 4 órában, aki segíti a marketingcsapat munkáját!

Feladatok:

  • Tartalomgyártás a Galambos cégcsoport különböző kommunikációs csatornáin (social media felületek), közösségépítés és az oldalak menedzselése (szövegek, képek és videók előállítása, szerkesztése)
  • Honlapok és saját applikációk admin felületeinek kezelése
  • Részvétel a marketingkampányok megtervezésében és lebonyolításában
  • Kisebb grafikai feladatok ellátása a Canva programban
  • A Marketing és brand manager munkájának napi szintű támogatása
  • Adatgyűjtés és elemzés a marketingteljesítmény nyomon követéséhez
  • Egyéb szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás, együttműködés társosztályokkal, külső partnerekkel

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • kreatív, munkájára igényes, proaktív személyiség
  • csapatjátékos attitűd
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • képszerkesztő/videóvágó program felhasználó szintű ismerete, gyakorlata
  • social media tapasztalat (Facebook és Instagram magabiztos felhasználói ismerete)

Előnyt jelent:

  • online tartalomgyártási tapasztalat
  • tisztában vagy az online marketing legfontosabb alapfogalmaival (SEO, PPC, analitika…) és alapvető eszközparkkal (Google ADS, Analytics, Google Business).
  • 1-2 év hasonló munkakörben végzett tapasztalat

A sikeres közös munkához a Galambos cégcsoport az alábbiakat biztosítja:

  • Aktív, támogató közösség
  • 100 %-ban magyar tulajdonosi körrel bíró stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú és változatos munkalehetőség
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Céges rendezvények (horgászverseny, focikupa, családi nap, csapatépítő összejövetelek)
  • Egészségmegőrző szolgáltatások: ingyenes konditerem használat, céges foci
  • Családi támogatások
  • Kedvezményes fogyasztás éttermeinkben

megosztás facebook-n
Megosztás twitteren

Rólunk mondták

Teljes mértékben elégedettek vagyunk a kapott szolgáltatással. A rugalmasság és gyorsaság kiemelendő! A Galambos Trans Kft. minden árajánlatkérésünkre a lehető legjobb megoldást találja.

APTIV: Horváth Márton
Leader Freight Group