Nemzetközi tehergépjármű vezető (solo, sonder)

NEMZETKÖZI TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ pozícióba keressük munkatársunkat (solo, sonder)

Feladatok:

Célországok: EU - Ausztria, Németország, Benelux államok
Fuvar: 4 kezes, sonder fuvarok (nincs uniózás) 2 órán belüli reakcióidővel, fix megbízók
Távollét: A lehetőségekhez mérten törekszünk arra, hogy a hétvégék itthon legyenek (45 órás pihenő mindig itthon)

Elvárás:

  • C kategóriás jogosítvány
  • Digitális kártya, GKI kártya, PAV.III
  • 1-2 éves nemzetközi vezetői tapasztalat előny
  • Telephelyi indulás-érkezés

Amit biztosítunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Munkaruha, céges okostelefon, céges e-mail cím, sofőrpihenő
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil anyagi háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú cégcsoportban
  • Családias, támogató légkör
  • Vépi (Vas megye) telephely, 0-24 órás személygépkocsi parkolás
  • Folyamatosan szervizelt (saját szervizműhely), átvizsgált járműpark
  • Kocsigazdás rendszer

Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek valamelyikén:
e-mail: human@galambostrans.hu
Telefon: +36 30 983 7473

A jelentkezéshez, kérjük töltse ki az alábbi űrlapot és töltse fel önéletrajzát. Amennyiben technikai gondjai akadnának a kitöltéssel vagy az önéletrajz feltöltéssel, keressen minket segítségért. HR munkatársunk elérhetősége: +36 30 983 7473
* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

megosztás facebook-n
Megosztás twitteren

Rólunk mondták

Teljes mértékben elégedettek vagyunk a kapott szolgáltatással. A rugalmasság és gyorsaság kiemelendő! A Galambos Trans Kft. minden árajánlatkérésünkre a lehető legjobb megoldást találja.

APTIV: Horváth Márton
Leader Freight Group