Nemzetközi tehergépjármű vezető

NEMZETKÖZI TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ pozícióba keressük munkatársunkat

Feladatok:

Fuvarfeladatok: 1 sofőrös járatok fix megbízókkal, uniózás nélkül
Távollét: Hétköznapi munka; de előfordul a hétvégi külföldi munka is, változó intenzitással – átlagosan havi 1 hétvége.
A lehetőségekhez mérten törekszünk arra, hogy a hétvégék itthon legyenek (45 órás pihenő mindig itthon)
Célországok: Ausztria, Németország, Benelux államok

Elvárás:

  • C+CE kategóriás jogosítvány
  • Digitális kártya, GKI kártya, PÁV.III
  • 2-3 éves nemzetközi vezetői tapasztalat nyerges szerelvényen előny

Amit biztosítunk:

  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Munkaruha, céges okostelefon, céges e-mail cím, sofőrpihenő
  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező, magyar tulajdonú cégcsoportban hosszútávú munkalehetőség
  • Családias, támogató légkör
  • Telephelyi indulás-érkezés
  • Vépi (Vas megye) telephely, 0-24 órás személygépkocsi parkolás
  • 40 tonnás rolóponyvás, nyerges szerelvény
  • Folyamatosan szervizelt (saját szervizműhely), átvizsgált járműpark

Várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségek valamelyikén:
e-mail: human@galambostrans.hu
Telefon: +36 30 983 7473

A jelentkezéshez, kérjük töltse ki az alábbi űrlapot és töltse fel önéletrajzát. Amennyiben technikai gondjai akadnának a kitöltéssel vagy az önéletrajz feltöltéssel, keressen minket segítségért. HR munkatársunk elérhetősége: +36 30 983 7473
* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

megosztás facebook-n
Megosztás twitteren

Rólunk mondták

Teljes mértékben elégedettek vagyunk a kapott szolgáltatással. A rugalmasság és gyorsaság kiemelendő! A Galambos Trans Kft. minden árajánlatkérésünkre a lehető legjobb megoldást találja.

APTIV: Horváth Márton
Leader Freight Group